sobota, 12 marca 2011

Zmierzch
Porywająca opowieść o Belli i Edwardzie . Opowieść łącząca cechy horroru , romansu i powieści o dojrzewaniu. Ten bloog poświęcony fun-om Zmierzchu , książek z sagi Zmierzch . <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz